Zajímavosti kolem chovu koček

 

Protože kolem chovu koček pořád panuje plno mýtů a znalostí není nikdy dost, budu se snažit dávat sem i různé články, které budou zajímavé a pomohou Vám zorientovat se v této složité problematice.

 

Pořídit si kočku, to neznamená jen koupit, dostat nebo najít a přijmout kotě, je s tím spojeno spousta dalších navazujících radostí i problémů. A tak se pokusím na ně upozorňovat. Ať už se jedná o výběr kotěte-s průkazem původu nebo bez, zákeřných onemocněních, která mohou na naše miláčky číhat, jak se o ně starat, aby prospívali co nejlépe, jak je krmit a kde kupovat krmení za dobré ceny, jaká steliva jsou na trhu a mnoho dalšího. Jak budu dostávat další nápady nebo žádosti vás-čtenářů o objesnění něčeho, co vás zajímá, tak sem budu přidávat různé články, které se té problematice budou věnovat.

 

Máte-li nějaký nápad, co by tady ještě mělo být, informujte mě o něm. Budeme tak společně vytvářet web, kde každý milovník koček najde spoustu rad a užitečných informací a který bude žít.

 

Odkazy na články

08.07.2012 23:21
Nudíte se? Pořiďte si peterbalda, ukrutného nahatého mazlíka 23. září 2011 Velké uši a bezsrsté nebo málo osrstěné tělo, které vás neustále pronásleduje, kam se hnete. To je peterbald. Nové kočičí plemeno původem z Ruska, které bylo uznáno teprve letos v květnu, u nás zatím mnoho...

Kontakt

Chovná stanice peterbaldů Přeštické kočenky, CZ
Přeštice
33401
hostanda51@gmail.com